Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları Demet Akalın konseri saat kaçta? Trabzon şampiyonluk kutlamaları Demet Akalın konseri izle

Süper Lig'in 2021-2022 sezonunun şampiyonu Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamaları tüm hızıyla devam ediyor. Şampiyonluk töreni Medical Park Stadyumunda yapacak olan Trabzonspor'un kutlamalarına Dj Burak Yeter, Demet Akalın, Matthaios Tsahouridis, Özkan Meydan gibi pek çok sanatçı da eşlik edecek. Özellikle Demet Akalın hayranları tutkunları olduğu sanatçının konserini kaçırmamak için 'Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları Demet Akalın konseri saat kaçta?' sorusunun yanıtını ararken aynı zamanda Trabzon şampiyonluk kutlamaları Demet Akalın konseri izlemenin yollarını arıyor.

14.05.2022-15:00 - (Son Güncelleme: 14.05.2022-15:00)Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları Demet Akalın konseri saat kaçta? Trabzon şampiyonluk kutlamaları Demet Akalın konseri izle

2021-2022 Süper Lig sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Trabzonspor, Siper Lig kupasını evine götürmek için geri sayıma başladı. Spor Toto Süper Liginin lider olarak bitiren Trabzonspor, şampiyonluk kutlamaları içinde İstanbul Medical Park Stadyumunu seçti.

Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları Demet Akalın konseri saat kaçta

14 Mayıs Cumartesi akşamı gerçekleştirilecek olan kutlamalara Dj Burak Yeter, Demet Akalın, Matthaios Tsahouridis, Özkan Meydan gibi pek sanatçı da katılacak. Kupa törenin yapılacağı Medical Park Stadyumu, organiasyon için o gün kapılarını saat 16.00da taraftarına açacak ve saat 18.00'da da etkinliği başlatacak. Şampiyonluk kutlamaları saat 23.00'a kadar devam edecek ve Süper Lig kupasını alan bordo-mavili takım yıllardır sabırla beklediği kupasını evine götürecek.

Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları Demet Akalın konseri saat kaçta?

Süper Lig 2021-2022 şampiyonu Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamalarını yakından takip etmek isteyenler organizasyonla ilgili bilgi sahibi olmaya çalışırken özellikle Demet Akalın hayranları, sevdiği sanatçının konserinin saat kaçta olduğunu sorguluyorlar.

Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları Demet Akalın konseri saat kaçta

Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamalarına ilişkin organizasyon detaylarına ulaşılırken kupa törenin tüm detayları ve katılacak olan sanatçıların isimleri de tek tek açıklandı.

Trabzon şampiyonluk kutlamaları Demet Akalın konseri izle

Aralarında Demet Akalın'ın da olduğu sanatçılara DJ Burak Yeter'in de eşlik edeceği belirtilirken bordo-mavili yakımın Süper Lik kupasını kaldırmasının hemen ardından sahne şovu ile birlikte Demet Akalın, dansçılarıyla birlikte bir performans sergileyecek.

Trabzonspor şampiyonluk kutlamaları Demet Akalın konseri saat kaçta

Trabzonspor'un İstanbul Medical Park Stadyumu'ndaki şampiyonluk kutlamaları ise beIN Sports Haber'den naklen yayınlanacak.

Elvan Çıldır
elvan@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal