Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (24 Mart Salı)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

24.03.2020-09:45 - (Son Güncelleme: 24.03.2020-09:29)Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (24 Mart Salı)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; karşıt burcunda yaşanan Yeni Ay ile son zamanlarda ihmal ettiğin ilişkilerde yeni bir hareketlenme başlayabilir. Var olan ilişkiler bitebilir ya da yeni başlangıçlar yaşanabilir. Sana rehberlik ederek yol gösterecek kişiler hayatına girebilir, iş birlikleri ve ortaklıklar gündeme gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; karantina günlerini rehavet ve tamamen keyfine odaklı geçirmiş olabilirsin; fakat artık harekete geçip sorumluluk alma vakti. Özellikle sağlığınla ilgili konularda hemen atağa geçebilirsin. Gündelik rutinlerinde, yaptığın işlerde ve üstlendiğin görevlerde değişiklikler yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; son günleri tamamen evinde, ailenle birlikte geçirmiş, sorumluluklarını yerine getirmiş olabilirsin. Fakat Yeni Ayla birlikte enerji dolabilir ve daha fazla sosyalleşmeye ihtiyaç duyabilirsin. Fazla risk almadan keyif alacağın uğraşlara yönelmende yarar var. Yeni romantik ilişkilere başlayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kararsızlık ve belirsizliklerle geçirdiğin uzun bir sürecin ardından yönetimi ele alabilirsin. Aile ortamında hiç olmadığın kadar yeniliklere açıksın. Ama yine bütün kararları tek başına almanız ilişkilerde çatışmalara neden olabilir. Başlangıçlar hem ev hem de kariyerinde yeni bir döneme geçişi sağlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; son zamanlarda olup biteni tam kestirememiş, paniklemene neden olmuş, olan biteni izlemiş olabilirsin. Yeni Ayla birlikte aldığın haberler girişimlerde bulunmanı sağlayabilir hatta ufakta olsa bir seyahat gündeme gelebilir. İnternet üzerinden online eğitimler, kişisel gelişim konuları dikkatini çekebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bazen endişelendiğin ara sıra da her şeyi oluruna bıraktığın bir sürecin ardından cesaretini toplamaya çalışabilirsin. Gelirlerinde yaşanabilecek ani değişiklikler seni harekete geçmeni sağlayabilir. Yeteneklerinin farkına vararak, onları kullanabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR