Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (23 Mart Pazartesi)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

23.03.2020-08:45 - (Son Güncelleme: 23.03.2020-08:33)Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (23 Mart Pazartesi)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bedensel sağlığın konusunda fazla hassas olabilir, günlük işlerini yapmakta bile isteksiz olabilirsin. Son zamanlarda ailene veya eve dair konularda yaşananlar gerçekten seni bir karar aşamasına getirmiş olabilir fakat harekete geçmek için olayların biraz daha netleşmesini beklemende yarar var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; içinden; kendini, ruhunu ve yaratıcılığını yansıtan bir hobiye başlamak için istek duyabilir, bu konuda aile fertlerinden destek alabilirsin. Bu dönemde aşk hayatındaki gelişmeler seni mutlu edebilir, sevdiğin kişiye karşı duyduğun güven hayaller kurmanı sağlayabilir. Fakat bugün ağzından çıkan kelimelere çok dikkat etmeli, ufak anlaşmazlıkları büyük sorunlar haline getirmemelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sosyal olmak yerine evde vakit geçirmek isteyebilirsin. Ev içinde çeşitli düzenlemeler yapabileceğin gibi aile büyüklerinin ihtiyaçlarına karşı da duyarlı olabilirsin. Dekorasyon konusunda uzun zamandır hayalini kurduğun şeyleri yapmak isterken bütçeni fazla aşabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kardeşlerin ya da yakın çevren ile ilgili konularda duygusal kararlar almaya, fedakarlıkta bulunmaya çok açık bir gündesin. İletişimin güçlü olmasına rağmen sonuca ulaşmakta zorlanabilirsin. Fevri hareketlerle etrafındaki kişileri harekete geçirmek isteyebilirsin; fakat henüz koşullar netleşmemiş olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendine, gücüne ve yeteneklerine karşı güven duyman gerektiğini hissedebilir, gelirini artırmak için girişimde bulunmak isteyebilirsin. Sezgilerine, bilinçaltından gelebilecek rehberliklere ve bilgeliğine güvenebilirsin; fakat çok fazla hayalci olmamalı ve gelişmeleri doğru değerlendirmelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün sezgilerinle kendine ve etrafındaki insanlara öncülük edebileceğin bir zaman diliminde olabilir. Hayatına, bakış açına, kariyerine, ailene ve finansal kaynaklarına dair pek çok düşünce ve fikrin olabilir. Ancak hayatında yeni bir düzen oluşturmak için karar vaktinin geldiğini bilmelisin.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR