Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (13 Şubat Perşembe)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

13.02.2020-09:37 - (Son Güncelleme: 13.02.2020-09:34)Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Günlük Burç Yorumları (13 Şubat Perşembe)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günün ilk saatlerinde değer verdiğin konularla ilgilenmek isteyebilir, fiziksel görünümüne ve giyim kumaşıma öncelik verebilirsin. Parterini yakından ilgilendiren bir konuda kararsız kalmış ve seçenekler arasında seçim yapmakta zorlanabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; son zamanlarda hissetmekte olduğun köşeye sıkıştırılmışlık duygusu aslı astarı olmayan endişelerden meydana etmekte.  Yakınlarının sorunlarına, önemsiz konuların seni oyalamasına veya önüne taş koymasına izin vermeden tek bir yöne odaklanmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hem iletişim yönünden hem de grup içi faaliyetlerin açısından yoğun bir gündesin.  Özellikle duygusal ilişkinde dengeleri sarsmadan, egosal yaptırımlardan kaçınarak, ilişkini bir bütün olarak görebileceğin günlerde olduğunu bilmelisin.  Kalabalık ortamlarda hayatına ren katabilecek kişilerle tanışma ihtimalin var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hem girişimlerde hem de yapmak istediğin işler üzerinde yeni çıkarımlarda bulunman gereken günlerden birindesin. Sonraki adımlarını planlamak için durduğunda biraz sabra ihtiyacın olabilir. Özellikle kadınlarla yürüttüğün iş birliklerinden dolayı planlarını askıya alabilir veya mecburen bir şeyleri kabul etmek durumunda kalabilirsin. Öte yandan maddi bir destek alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün içerisinde düşünce ve planlarına karşı olumsuz tepkiler alabilir ve muhalif insanlarla küçük tartışmalar yaşayabilirsin. Diğer taraftan rutinin dışına çıkarak etkileşim almak isteyecek, yaşam enerjini yükseltecek aktif ortamları tercih edeceksin. Keyifli geçen seyahatin ardından yeni bir hayat felsefesini benimseyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hareketli ve karmaşası bol bir güne başlarken isteklerin senin umduğun şekilde gerçekleşmeyebilir. Bugün cömertliğin ile başkalarını mutlu etmeye çalışan müşfik bir kişi olabileceğin gibi burs, miras ve başkalarının gelirlerinden yararlanabileceğin kazançlar da oluşabilir.  Fakat ödemelerle noktasında harekete geçmek istemeyebilirsin.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırınız.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR