Yapısında barındırdığı yüz binlerce orjinal oyun ile oyuncuların güzide platformlarından olan Steam' de binlerce yaz indirimleri için beklenen an geldi çattı. Saat 20:00' da Steam yaz indirimleri dönemi başladı ve binlerce oyun indirime girdi. Ne var ki büyük indirimlerin olduğu oyun sistemi yoğunluğun etkisiyle sebebi ile çöktü.

İşte Steam yaz indirimleri hakkında tüm detaylar...

STEAM YAZ İNDİRİMLERİ BAŞLADI, YOĞUNLUĞA DAYANAMADI

Valve'ın yaıtırımlarından olan çevrimiçi oyun satın alma platformu Steam'de istenen ve heyecanla beklenen yaz indirimleri için gün geldi çattı. Dünya genelinde yüz binlerce oyuncunun merakla beklediği Steam yaz indirimleri ile birlikte biçok oyun indirimli fiyattan oyun severlerin karşısına çıktı.

Her sene dönem dönem yaptığı indirimler ile oyunculara ucuz fiyattan oyun satın alma olanağı sunan Steam, yaz indirimleriyle de oyuncuların kalbini feth etmenin peşinde.

Bilhassa yüksek fiyatlı oyunları almakta zorlanan oyunseverler adına bir fırsat olan Steam Yaz İndirimleri, 20:00'da başladı ve binlerce oyun düşük fiyattan satılmaya başlandı.

Yüzde 80' lere varan indirim oranıyla oyunların fiyatlarını oldukça düşüren Steam Yaz İndirimleri, 5 Temmuz 2017'de sona erecek ve oyunların satış fiyatı eski haline dönecek.