WhatsApp kullanıcılarının hizmetine sunmak için üzerinde çalıştığı yeniliklere ara vermeden devam ediyor. Geçen zamanlarda fotoğraf filtreleri özelliği için harekete geçen WhatsApp’ın yeni özellikleri arasında bu sefer para transferi gerçekleştirme hizmeti yer alacak.

Sosyal medya fenomeni Facebook'a bağlı bulunan dünya üzerinde birçok kişi tarafından kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, ilerleyen zamanlarda, kullanıcıların birbirlerine para transferinde bulunmalarını sağlayan bir özelliği hizmete sokabilir.

WhatsApp para transferi özelliğini test etmeye başlamışdı. WhatsApp'ın söz konusu özellik ile kullanıcıların bu platform üzerinden diğer hesaplara para transferinde bulunmalarını sağlayacağa benziyor.

FOTOĞRAF FİLTRESİ ÖZELLİĞİ

WhatsApp kendini daha da ilgi çekici bir uygulama haline getirmek için son hız yeniliklerine devam ediyor. WhatsApp, Android kullanıcılarına yönelik fotoğraf filtreleri özelliğini hizmeti üzerinde çalışmalara başladı. WhatsApp'ın son beta sürümüne fotoğraf filtreleri yer aldı, şirket ardından bu özelliği kaldırdı.

iPhone uygulamasına benzer bir şekilde, Android için WhatsApp fotoğraf filtreleri de 5 değişik seçenek hazırladı. Ama bu özelliğin ne zamana hazır olur kullanıma gireceği henüz belli değil.