WhatsApp'ta uzunca bir zamandır kalın, italik ve üstü çizili yazma metin araçları bulunuyordu. Ama bu araçlar, iPhone'da olan kodlar ile kullanılabiliyordu.

Önceden WhatsApp'ta bir metni kalın yazmak için; ‘*Metin*’ olarak yazıp göndermek gerekliydi. WhatsApp son güncellemesi ile birlikte bundan sonra böle uğraştırmayacak.

Bugün gelen iPhone için WhatsApp güncellemesinin detaylarında, hatalar giderildi yazısı yer alıyor. WhatsApp hataları gidermekle birlikte kalın, italik ve üstü çizili yazmak içinde bir düzenleme yaptı.

WhatsApp'ı güncelleyin, ardından metni yazın ve biçim vermek istediğiniz metni tıklayın. Ekranınızda bir pop-up sayfası açılacak oradan ‘B-I-U’ kısayollarını bulacaksınız. Oradan metni yazmak istediğiniz biçimi tıklayın.

PARA TRANSFERİ

WhatsApp kullanıcılarının hizmetine sunmak için üzerinde çalıştığı yeniliklere ara vermeden devam ediyor. Geçen zamanlarda fotoğraf filtreleri özelliği için harekete geçen WhatsApp’ın yeni özellikleri arasında bu sefer para transferi gerçekleştirme hizmeti yer alacak.

Sosyal medya fenomeni Facebook'a bağlı bulunan dünya üzerinde birçok kişi tarafından kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, ilerleyen zamanlarda, kullanıcıların birbirlerine para transferinde bulunmalarını sağlayan bir özelliği hizmete sokabilir.