WhatsApp'ta listesinde yer bulan tüm kişilerin her formatta dosya gönderebileceğini sizlere aktarmıştık. Şimdiyse WhatsApp’ın yayınlanan son beta sürümü, emoji sayfalarında kelimelerle arama niteliği getirildi. 

Yayınlanan son beta sürümüyle birlikte en uygun emojiyi anahtar kelimeler aracılığıyla bulabileceksiniz. Örneğin emoji arama kutusuna el yazarak el ile ilgili tüm emojileri görebilirsiniz.

Emoji arama özelliğine erişmek için, yazı giriş alanının solundaki "gülücük" simgesine, ardından da sol alt köşedeki büyüteç ikonuna dokunmanız yeterli. Daha sonra ulaşmak istediğiniz emojiyle ilgili anahtar kelimeyi yazarak simgeye ulaşabilirsiniz.
 
Güncelleme şu anda beta kullanıcıları tarafından test ediliyor. Kısa süre içerisinde nihai sürümle birlikte genel kullanıma sunulacak.
 
 
WHATSAPP'DAN YAZILANI GERİ ALMA ÖZELLİĞİ
 
WhatsApp'ta uzun zamandır beklenen yazılanı geri alma özelliği çok yakında aktif hale geliyor.Facebook'un içinde  var olan sosyal mesajlaşma platformu WhatsApp güncel özelliği ile dedikodular arasında. Pek çok müşteriyi pek yakından ilgilendiren bu özellik sayesinde tesadüfen yollanan mesajlar konusu artık bir çözüme ulaşacak. WhatsApp'ta uzun süredir merakla beklenen atılan mesaji geri alma özelliği çok kısa zaman sonra aktif hale geliyor.
 
SIKÇA SORULAN SORULAR SAYFASINI GÜNCELLEDİ 

Whatsapp'daki 'Sıkça Sorulan Sorular' sekmesini günceleyen WhatsApp, iPhone, Android ve Windows Phone telefonlarında bir iletinin nası geri alınacağını vurguladı.

SSS-Sıkça Sorulan Sorular sayfasındaki verilere göre Geri Al butonu ile bir grup veya bireysel mesajlaşma ekranında gönderilen mesajı silebilmek mümkün.