WhatsApp kendini daha da ilgi çekici bir uygulama haline getirmek için son hız yeniliklerine devam ediyor. WhatsApp, Android kullanıcılarına yönelik fotoğraf filtreleri özelliğini hizmeti üzerinde çalışmalara başladı. WhatsApp'ın son beta sürümüne fotoğraf filtreleri yer aldı, şirket ardından bu özelliği kaldırdı.

iPhone uygulamasına benzer bir şekilde, Android için WhatsApp fotoğraf filtreleri de 5 değişik seçenek hazırladı. Ama bu özelliğin ne zamana hazır olur kullanıma gireceği henüz belli değil.

İşte WhatsApp’ın diğer özellikleri:

Örneğin çift sim karta sahip bir telefonunuz bulunuyor ve iki hattınız için de WhatsApp Messenger’ı kullanmak isteyebilirsiniz, Google Play üzerinde yer almakta olan SwitchMe uygulamasını indirebilirsiniz.

Eğer WhatsApp’ı para ödemeden kullanmaya devam etmek istiyorsanız, öncelikle tüm verilerinizi yedekleyin, hesabınızı silin ve daha sonra güncel bir kullanıcıymış gibi WhatsApp'ı tekrardan telefonunuza yükleyin.

WhatsApp'ta biri eğer sizi engellediyse, ona ulaşmak ve mesaj atmak için bir yol var. WhatsApp'ta kişileri engellemek veya birileri tarafından bloklanmak oldukça sık karşılaşılan bir vaka. Genellikle ilişkilerin sonlanması sonrası yaşanılan bu durumun aslında bir yöntemi var.