Facebook'un içinde  var olan sosyal mesajlaşma platformu WhatsApp güncel özelliği ile dedikodular arasında. Pek çok müşteriyi pek yakından ilgilendiren bu özellik sayesinde tesadüfen yollanan mesajlar konusu artık bir çözüme ulaşacak. WhatsApp'ta uzun süredir merakla beklenen atılan mesaji geri alma özelliği çok kısa zaman sonra aktif hale geliyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR SAYFASINI GÜNCELLEDİ

Whatsaap'daki 'Sıkça Sorulan Sorular' sekmesini günceleyen WhatsApp, iPhone, Android ve Windows Phone telefonlarında bir iletinin nası geri alınacağını vurguladı.

SSS-Sıkça Sorulan Sorular sayfasındaki verilere göre Geri Al butonu ile bir grup veya bireysel mesajlaşma ekranında gönderilen mesajı silebilmek mümkün.

Fakat bunun bir zaman kısıtlaması olduğu belirtildi. Gönderilen mesajı geri almak için en fazla 3 dakikanız var. Aksi halde mesajı silemiyorsanız. Mesajı geri almayı başarıp başaramadığınızı ise 'mesaj geri alındı' ibaresini gördüğünüzde anlayabiliyorsunuz.Eğer bu ibre çıkmazsa mesaj geri alınamamıştır.

CNN Türk'teki gilbiye göre mesajları geri almak için yapılacak işlem çok basit: Android'de mesaja dokunup basılı tutun, sonra Menü tuşuna basarak Geri al'a dokunun.