18 Temmuz 2019
  • Istanbul 28°
  • Ankara 22.22°
  • Izmir 30°
İmsak 03:47
Güneş 05:40
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:41
Yatsı 22:25
BIST100.262
Dolar5,7061
Euro6,4244
Altın260,93

WhatsApp, Yanlış Kişilere Gönderilen Görseller İçin Yeni Özellik Getiriyor

WhatsApp, görsellerin yanlış kişilere gönderilmesini engellemek için yeni bir özelliği test ediyor. Yeni özellik sayesinde görsel gönderirken gönderilen kişinin adını görebileceksiniz.

Son Dakika Gündem Haberleri için asagi kaydirin.

WhatsApp, Yanlış Kişilere Gönderilen Görseller İçin Yeni Özellik Getiriyor

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, devamlı olarak güncellemeler ile yenileniyor. Uygulamaya son gelen özelliklerden bir tanesi ise kullanıcıların, görsellerin doğru kişilerle paylaşıldığından emin olmasını amaçlıyor.

Artık bir görseli paylaşırken, alıcı adlarını görebilmek mümkün olacak. Bu şekilde mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olmak için ikinci bir kontrol olacak.

ŞU ANDA YALNIZCA BETA KULLANICILARINA AÇIK

Özellik şu anda sadece beta kullanıcılarına açık. WhatsApp'ın bu özelliği yakın zamanda diğer kullanıcılara da açması düşünülüyor. Uygulamanın iPhone kullanıcılarının hizmetine sunulup sunulmayacağı bilinmiyor.

YENİLENME SÜRECİ İÇİNDE

WhatsApp son dönemde ciddi bir yenilenme süreci içinde. Facebook'un sahip olduğu uygulama, yakın zamanda sık sık farklı özellikler test ediyordu. Bu özelliklerin bir bölümü son kullanıcıya hiç ulaşmadı. Betadaki bu kontrol sisteminin normal uygulamaya da gelip gelmeyeceğini göreceğiz.

Son Dakika Teknoloji Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Teknoloji Haberleri