22 Temmuz 2019
  • Istanbul 30°
  • Ankara 29°
  • Izmir 35°
İmsak 03:53
Güneş 05:43
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:38
Yatsı 22:20
BIST101.064
Dolar5,6845
Euro6,3834
Altın260,80

WhatsApp, Desteği Keseceği Tarihi Erteledi

Whatsaap desteğini keseceği cihazlar için bugün yeni açıklama yaptı ve tarihi uzattı.

WhatsApp, Desteği Keseceği Tarihi Erteledi

Popüler mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması Whatsapp haziran ayın sonunda ya da temmuz ayının sonuna doğru desteğini çekeceği duyurmuştu. Fakat Whatsaap’dan yapılan açıklamada bu tarih ertelenerek sene sonuna kadar bu cihazlar Whatsaap uygulamasını kullanabilecek.
Popüler mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması Whatsapp haziran ayın sonunda ya da temmuz ayının sonuna doğru desteğini çekeceği cihazların açıkladı.
Ocak ayında Android 2.O ve bazı eski sürüm iPhone'larda çalışmayı durduran Whatsapp daha sonra başka modellerin de Haziran 2017 sonuna kadar kara listeye gireceğini açıklamıştı.

İşte Haziran 2017 sonunda Whatsapp'ın çalışmayacağı seriler:

-BlackBerry 10

-BlackBerry OS

-Nokia S60

-Nokia S40

-Android 2.0

-iOS 6.0

WHATSAPP’TAN PİN GÜNCELLEMESİ

Whatsapp’ın yaptığı son sürümdeki değişimler ve yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor. whatsapp sürekli uygulamayı güncelleyerek kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor son yaptığı yenilikle kullanıcılarını şaşırtan whatsapp sürprizlere devam ediyor. whatsapp’ın pin özelliği yıldız özelliğini anımsatıyor hatta çok benziyor da diyebiliriz.

Bu özelliğini merak edenlere kısaca şöyle açıklayabiliriz. Whatsapp kişiler listenizde en çok konuştuğunuz kişiler en başta çıkacak ve listenin başına sabitlenecektir bu özelliğin adına whatsapp pin özelliği deniyor. Whatsapp program kullanıcılarının konuşma özeliklerini daha basite indirgeyerek kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Özellikle grup konuşmaları sık sık gerçekleştiren kişiler, grup konuşmalarının listenin alt bölümüne düşmesinden şikâyetçilerdi.

Yorum Yaz

Diğer Teknoloji Haberleri