Uygun Fiyatlı Realme Watch Türkiye’de Satışa Sunuldu

Çin merkezli teknoloji şirketi, Realme Watch cihazını Türkiye’de satışa sunuldu. İşte muadillerine göre uygun fiyatıyla karşımıza çıkan Realme Watch özellikleri.

Uygun Fiyatlı Realme Watch Türkiye’de Satışa Sunuldu

Yakın zamanda Narzo 20 ve Narzo 20 Pro ile kullanıcılaırnın karşısına çıkan Realme, akıllı saat modeli Realme Watch ile Türkiye pazarına giriş yaptı. Realme Buds Air isimli bir de kulaklık modeli ile satışa sunulan cihazın Türkiye fiyatı ise 599 TL. Ancak bazı sitelerde indirimle birlikte 549 TL’ye satın alınabiliyor.

REALME WATCH ÖZELLİKLERİ

Muadilelrine göre daha küçük bir ekrana ve daha kalın bir çerçeveye sahip olan Realme Watch, 1,4 inç 320×320 piksel renkli LCD ekrana sahip. 160 mAh piliyle 7 ile 9 gün arasında bir pil ömrüne sahip olan saat, açıklandığı kadarıyla IP68 sertifikasını taşıyor.

“Gerçek Zamanlı Kalp Monitörü” ve “Kan Oksijen Doygunluk Düzeyi Monitörü” olarak da kullanılabiliyor. Yüksek hassasiyetli PPG optik kalp atış hızı sensörü ile kalp atış hızını 7×24 kesintisiz izleyip hızlı ve hassas bir şekilde ölçen saat, kalp atış hızı zaman içinde çok yükselir ya da çok düşerse kullanıcıyı uyarıyor.

BATARYASI 7-9 GÜN GİDİYOR

Bataryası normal kullanımda 7-9 gün arası, güç tasarrufu modunda ise 20 gün boyunca kullanım sunuyor.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR