Dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinden olan Twitter Ramazan için ilginç yeniliklere imza attı.Dünyanın en büyük sosyal medya siteleri içinde yer alan twitter ramazan ayı için özel emojiler tasarladı.Ramazanda kullanıcılarına mutlu ve eğlenceli dakikalar sunmaya çalişan şirket ramazanda da çeşitli organizasyonlar düzenleyeceği belirtiliyor.

TWİTTER RAMAZANA ÖZEL EMOJİLER TASARLADI

Twitter’daki Müslüman kullanıcılar #Ramazan Hastag ile sohbetler gerçekleştiriyor.İftar da ve sahur’da ramazan ve oruç ile ilgili düşüncelerini belirttikleri bu Hastaglerle eğlenceli zaman dilimleri geçiriyorlar.
Twitter bu yıl Müslüman kullanıcılar bu ayı daha eğlenceli ve mutlu geçirmesi için çeşitli organizasyonlara imza atıyor. Ve kullanıcıları çeşitli değişik deneyimler sunmaya hazırlanıyor.

TWİTTER RAMAZAN TEMALI EMOLOJİLERLE RAMAZANI KARŞILIYOR

#Ramazan paylaşımlarını daha eğlenceli ve daha keyifli hale getirmeye çalışan Twitter bu kutsal ayda çeşitli organizasyonlarda bulundu. Ramazan temalı yeni emolojiler ve Hastaghler belirleyen sosyal medya şirketi kullanıcılarına mutlu dakikalar yaşatma peşinde.
Aşağıdaki hashtag’leri kullandığınızda veya Tweet’lerinize eklediğinizde bu ifadelerin yanında bir hilal işareti çıktığını göreceksiniz.
#Ramadan
#Ramazan
#Ramadhan