Popüler sosyal medya aracı Twitter, iOS uygulaması ve internet sitesinde tasarımını yenilediğini duyurdu.

Twitter, son zamanlarda yaptığı devrim niteliğindeki revizyonlarla sosyal ağın ötesinde dünyada olan durumlar müşterilerine sunmak için değişiklikler yaptı.

İOS UYGULAMASI GÜNCELLENDİ

Bu revizyonlar arasında Moments özelliğini tüm müşterilere açma, güvenlik önlemlerini yükseltme, bir iletiyi cevaplarken isimleri kaldırma ve yumurta şeklindeki avatarları kaldırma özellikleri bulunuyordu. Twitter, şimdi hedefini iOS kullanıcılarına yöneltti.

DAHA AZ GEZİNME SEKMESİ BULUNACAK

Yenilenen iOS sürümünde daha az gezinme sekmesi bulunması bekleniyor. Bu sekmeler Ev, Arama, Bildirimler ve Doğrudan Mesajlar şeklinde olacağıı söyleniyor. Müşteri profiline,listelerine, ayarlarına ve kullandığı diğer hesaplara erişebilmesi için sağ tarafa doğru hızlıca kaydırması yeterli olması bekleniyor. Android kullanıcılarına daha önce gelen bu tasarım şimdi iOS cihazlarına da geldi.

TWİTTER'İN YENİ SÜRÜMÜNÜ NASIL EDİNEBİLİRİM ?

Sosyal medya aracı olan twitter'in yeni sürümü elde etmek için eğer akıllı cihazınız android ise Google Play'den değil ise Apple ise Apple Store'den uygulamanızı güncelleyebilirsiniz.Akıllı cihazınız eğer otomatik güncellemelere açık ise cihazınız kendiliğinden güncellemiş olur.