Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

TUSAŞ Mobil Uygulama Geliştirdi

Türkiye'nin havacılık alanında köklü kurumları arasında bulunan TUSAŞ savunma sanayisi şirketleri arasında bir ilki daha gerçekleştirerek projelerini ve ürünlerini kamuoyuna daha iyi tanıtmak amacıyla mobil uygulama geliştirdi.

TUSAŞ Mobil Uygulama Geliştirdi

TUSAŞ Mobil Uygulama Geliştirdi

Geliştirilen uygulama sayesinde kullanıcılar sanal hangar turu ve artırılmış gerçeklikle görecekleri özgün ürünlerle öz çekim yapabilecek.Kullanıcılar, Anka, Atak, Milli Muharip Uçak ve Hürkuş gibi birçok ürünü mobil uygulama içerisinde yer alan sanal gerçeklik uygulamaları ile bire bir görebilecek, ayrıntılı olarak inceleyebilecek.Açıklamada görüşlerine yer verilen TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil, TUSAŞ Mobil'e ilişkin şunları söyledi:

"Uygulamayı herkesin cep telefonlarına yüklemesini istiyoruz. TUSAŞ olarak gerçekleştirdiğimiz yerli ve milli ürünler hakkında detaylı bilgi almak, bu ürünler ile sanal ortamda buluşmak artık çok daha kolay oldu. TUSAŞ uygulamamızla, sanal hangar turu, artırılmış gerçeklik ile 360 derece ürünleri yakından görme, kariyer fırsatları gibi birçok bilgiye erişebileceksiniz."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR