Türk Coin’i BTC BAM, Coinsbit’te Listelendi

Bitturex’in tarafından 21 milyon adet üretilecek olan Türk coin’i BTC BAM, dünyanın öne çıkan para alım satım platformlarından olan Coinsbit’te listelendi.

Türk Coin’i BTC BAM, Coinsbit’te Listelendi

Bitcoin piyasasının son yıllardaki yükselişi ile birçok yeni coin tipi ortaya çıkmakda ancak bunlardan pek azı piyasada sürekliliği koruyabiliyor. Türk ‘coin’i BTC BAM ise dünyanın en yüksek cirolu ilk 10 kripto para alım satım platformundan biri olan Coinsbit'e girmeyi başardı.

21 MİLYON ADET BTC BAM ÜRETİLECEK

Toplamda 21 milyon üretilecek olan BTC BAM, Blockchain ve Bitcoin ile altyapı kullanıyor. Bitturex Kripto Para Alım Satım Platformu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Gökhan Alkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“2020 yılının son çeyreğindeki beklentiler de yine pandemi sürecine bağlı olarak şekillenecek. Hali hazırda birçok Avrupa ülkesi sınırlarını kapatmaya başladığı bu ikinci dalga döneminde ek gelir kaynaklarının değeri daha da artacaktır. Bu nedenle aylık düzenli gelir elde edebilen madencilik sistemlerini tercih etmek ya da değer kazanacak coin’lere yatırım yapmak önümüzdeki dönem içinde kritik hale gelecek.

KAĞIT PARANIN VARLIĞI AZALACAK

Birçok ülkenin finansal açıdan zor süreçler geçireceği önümüzdeki dönemde, kağıt paranın varlığı giderek azalacak, para tamamen dijital hal alacak ve olası kıtlık durumunda para her zamankinden daha fazla değerli bir hal alacak.”

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR