Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'in lisans hakları için EA Sports ile 3 senelik anlaştı. Türk futbolunun uluslararası tanınması ve büyümesi için katkı sağlayacak olan bu anlaşma futol oyunu sevenleri sevindirdi.

Öte yandan Futbol oyunları arasında senelerdir birinciliğini kimseye kaptırmayan FIFA'nın yeni oyunu olan FIFA 18 için demo sürümü yayınlandı.

Futbolseverlerin ve oyunseverlerin merakla beklediği FIFA 18'in demo sürümü piyasaya sürüldü.

FIFA 18 DEMO SÜRÜMÜNDEKİ TAKIMLAR

Manchester United

Manchester City

Real Madrid CF

Atlético de Madrid

Juventus F.C.

FC Bayern Munich

Paris Saint-Germain F.C.

LA Galaxy

Toronto FC

Boca Juniors

C.D. Guadalajara

Vissel Kobe

FİFA 18 FULL SÜRÜM NE ZAMAN ÇIKACAK?

EA Sports tarafından güncelleştirilen FİFA 18, lansman videolarında yer bulan bilgilere göre 29 Ekim 2017'de fifaseverle buluşacak. EA Sports'un bu vakit belirlemesinde, ezeli rakibi Konami'nin PES 2018 için belirlediği tarihin belirleyici olduğu konuşuluyor. Konami, PES 2018'i  Eylül tarihinde piyasaya sunulacağı duyurmuştu.

OYUNUN ÖZELLİKLERİ NELER OLACAK?

FİFA 18'in, bir önceki serinin oyununa nazaran daha kaliteli görüntülere sahne olacağı bildiriliyor. Geçtiğimiz oyunda olduğu gibi Frosbite Engine tarafından üstlenilen oyun motoru, serinin bu seneki sürümünde de etkisini hissettirecek. Oyunun oynanışındaki değişiklik ise bir diğer yenilik olarak nitelendiriliyor.FİFA 18 severler merakla çıkacağı tarihi beklemektedirler.

FİFA 18 için merakla beklenen tarihi hele şükür açıklandı. Özellikle futbol oyunu hastaları için her sene olduğu gibi bu sene de heycanla beklediği FİFA 18, konsol ve bilgisayarlarda yerini alması bekleniyor. Cristiano Ronaldo'nun lansman yüzü olduğu FİFA 2018 oyununda, son teknolojik grafik motoru ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.