19 Temmuz 2019
  • Istanbul 24.44°
  • Ankara 24°
  • °
İmsak 03:49
Güneş 05:41
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:40
Yatsı 22:24
BIST101.849
Dolar5,6561
Euro6,3505
Altın259,28

Steve Jobs'un Siniri İle İPhone Geliştirildi!

İPhone'nin bilinen tasarımı, Steve Jobs'un bir Microsoft yetkilisine sinir olduğu için üretildiği ortaya çıktı.

Steve Jobs'un Siniri İle İPhone Geliştirildi!

İlk iPhone tasarımı çok ilginç bir hikayesinin olduğu ortaya çıktı. Önceki Apple iOS Yazılım Departmanı Yöneticisi Scott Forstall, “Jobs’un Microsoft’ta çalışmakta olan ve hiç sevmediği bir tanıdığı bulunuyordu.” diyerek Forstall “Steve, Microsoft’taki bu adamı hiç sevmezdi ve ondan oldum olası nefret ederdi. Ne zaman onu görse veya bir yerde karşısına çıksa, geri geldiği zaman sinirleri hep gergin olurdu.” diye dile getirdi.

SİNİRLERİNE HAKİM OLAMAMIŞ

Bir gün yine karşılaştıklarında, o adam Steve Jobs’a, Microsoft’un nasıl tabletler üretebileceğini ve bu tabletler için kullanılan dijital kalemlerle ne kadar başarılı olacağını anlatıp durmuş. Konuşmadan geldiğinden sonra sinirleri yine gerilen Jobs kendine hakim olamayarak ve küfürlü konuşarak ekibi toparladı ve “Şunlara bu iş nasıl yapılacağını göstereceğiz.” ifade etti

TABLETİ ES GEÇİP TELEFON ÜRETTİ

Steve Jobs ekibine tablet cihazını akıllı telefon boyutuna indirmelerine söyledi. Donanım takımı tablet cihazını köşesi ile aldığı bir kısmı telefon boyutuna bir cihazda kullandığında Steve Jobs “Tablet şu anlık beklesin, biz telefon imal edelim.” diyerek konuştu.

 

Yorum Yaz

Diğer Teknoloji Haberleri