Microsoft’un bünyesinde yer alan Skype güncellendi. Skype kullanan kullanıcılar bundan sonra kendi seçtikleri renklerle ve süslemeli yazılarla attıkları mesajları ve görüntülü aramalar gerçekleştirebilecek.

SKYPE’DEN ARTIK KONUM VE YOUTUBE VİDEOLARI GÖNDERİLEBİLECEK

Skype’nin son güncellemesinde Microsoft devrim gibi uygulamalara yer vermiş. Bundan sonra Skype kullanıcıları konum gönderebilecek ve you tube videoları birbirlerine gönderebilecekler. Ayrı zamanda skype eklenen yeni bir özellik ise arama butonu koyularak kullanıcılar uygulamadan çıkmadan Google’dan istediklerini aratabilecekler.

SKYPE TEMEL ÖZELLİKLERİNDE DEĞİŞİME GİTMEDİ

Skype’nin temel özelliği sesli ve görüntülü gerçekleştirme özelliği zaten programda buna göre tasarlanmış. Skype kullanıcıları Skype üzerinden sesli ve görüntülü aramaya devam edecekleri belirtildi.


ANDROİD CİHAZLARDA HEMEN İOS’LARDA 2 HAFTA SON GÜNCELLENECEK

Microsoft’a bağlı olan Skype android telefon ve cihazlarda hemen fakat ios cihazlarda 2 hafta sonra güncelleneceğini duyurdu.ve ayrıca MAC ve WİNDOWS kullanıcıları skype’nin sağladığı yeni güncel özellikleri kullanabilmek için 2-3 ay daha beklemeleri gerektiği Microsoft tarafından belirtildi.Mıcrosoft'dan yazılı açıklamada sürümün tam hazır olmadığı fakat üzerinde yoğun çalışıldığı vurgulandı.Ortamala 3 ay içinde tüm cihazlarda son sürümün yer alınacağı vurgulandı.