SKYPE ADRESİ AL 

İletişim aracılarının çoğalmaya başlamasının tek sebebi hiç şüphesiz internetin her geçen gün gelişiyor olmasıdır. Bu gelişim ile beraber ortaya çıkan yazılımlar sayısız olanak sağlamakla beraber ucuz hatta ücretsiz iletişim kurabilme olanağını da beraberinde sunmaktadır. Ücretsiz yazılımların başında ise Skype yüksek düzeyde kullanıcı ile büyük bir paya sahiptir. Skype Microsoft yazılımı olmasının yanı sıra tablet, bilgisayar ve akıllı cihazlarda kullanılıyor olması sayesinde giderek kullanıcı sayısı artmaktadır.

Geçmiş zamanların Messenger programının bir nevi yeni ama benzer bir sürümü olan Skype çok kısa sürede kurulabilen, indirilebilen ve üye olunabilen bir yapıya sahiptir. Genel olarak görüntülü görüşme için kullanıcısı olsa da işten kaynaklı dosya gönderimi yapanlarında kullandığı bir alandır. Sadece dosya değil video ve fotoğraf gönderebilme olanağı da sağlamaktadır.

SKYPE YENİ HESAP AÇMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR? SKYPE NASIL AÇILIR?

Skype indir işlemi ardından kurulum yapmanız ve sonrasında Skype kaydol işlemini bitirmeniz gereken işlemlerin en başında gelmektedir. Fakat ilk olarak olarak Skype kayıt işlemi için bir mail hesabına veya aktif kullandığınız bir Facebook adresine ihtiyacınız var. Skype hesabı al işlemi için bu hesaplardan biri yeterli olacaktır. Kurulum ardından masa üstüne gelen kısayol üzerinden kayıt olma işlemine başlayabilirsiniz. İlk olarak kullanıcı adı ve şifre bölümünü kararlaştırıp bitirdikten sonra diğer kişisel bilgilerinizi tamamlayarak kısa sürede kayıt işlemini sonlandırabilirsiniz.

Bu aşamaları sırası ile yapmanız ve bilgilerinizi doğru paylaşmanız oldukça önemlidir. Daha sonra şifre yenileme, hesap güncelleme yapmak istediğinizde soru olarak size sorulacaktır. Skype kullanımı son derece basit ve aynı zamanda her cihazda kullanma imkanı ile yaygınlığını günden güne çoğaltmaktadır.

Son Dakika Teknoloji Haberleri için aşağı kaydırın.