Selçuk Bayraktar’ın Başlattığı Tablet Kampanyasında 19 Bine Ulaşıldı

Twitter hesabından paylaştığı video ile uzaktan eğitime destek için öğrencilere 5 bin tablet hediye edeceğini açıklayan Selçuk Bayraktar’ın başlattığı kampanyada 19 bin tablete ulaşıldı.

Selçuk Bayraktar’ın Başlattığı Tablet Kampanyasında 19 Bine Ulaşıldı

Bayraktar'ın, Twitter hesabından yaptığı "Türkiye'mizin dört bir köşesindeki cevherlerimiz için. Baykar olarak 5 bin öğrenciye uzaktan eğitimlerine katkı sunmak için tablet bilgisayar hediye ediyoruz." paylaşımı bir kampanyaya dönüştü.

Türkiye'nin ilk havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST'in paydaşı olan ve Türk savunma sanayisine liderlik eden şirketlerin katılımıyla kampanya hızla büyüdü.

ASELSAN VE TUSAŞ'TAN 5 TABLET 

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ, "Geleceğimizin teminatı gençlerimiz için 5 bin adet tablet de bizden." ifadesiyle kampanyada yerini aldı.

ASELSAN Genel Müdürü Haluk Görgün de "eğitimde fırsat eşitliğine katkı sunmak" amacıyla kampanyaya 5 bin tablet bilgisayarla destek olacaklarını bildirdi.

SAYI 19 BİNİ BULDU

ROKETSAN, HAVELSAN, TEI ve STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret AŞ de 1000'er tablet bilgisayarla kampanyayı büyüttü.

Savunma sanayisi şirketlerinin öğrencilere hediye edecekleri tablet bilgisayar sayısı 19 bini buldu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR