Samsung'un Yeni Galaxy'sisinin Batarya Özellikleri Belli Oldu

Güney Koreli Teknoloji markası Samsung, Galaxy ailesine ekleyeceği yeni modeli Galaxy M11 hakkında detaylar her geçen gün biraz daha artıyor. Son olarak akıllı telefonun pil özellikleri ve kapasitesi de ortaya çıktı.

Samsung'un Yeni Galaxy'sisinin Batarya Özellikleri Belli Oldu

Galaxy M Ailesi, Samsung'un orta segment ürünlerinden oluşuyor. 2020 yılında aileye katılacak M11 modelinin resmi kayıtlara bakılırsa 5000 mAh bataryaya sahip olacağı ortaya çıktı. Böylece yüksek bu pil kapasitesi ile M11 uzun süre kullanım imkanı sunacak.Şirket tarafından paylaşılan görüntülerde telefonun ölçüleri de paylaşılırken bazı özellikleri de görülüyor. Arkasında parmak izi sensörü bulunan M11, 3,5 mm kulaklık girişine sahip olacak. Ayrıca Galaxy M ailesinin bu en genç üyesi USB-C bağlantısı kullanacak ve 15W gücünde hızlı şarj desteğiyle gelecek.


Ekran bakımından LCD panelin kullanıldığı telefon 720x1560 çözünürlüğe sahip olacak. Snapdragon 450 işlemciden güç alacak M11, 3 GB Ram ile birlikte geliyor. Son olarak Android'in son sürümü 10 ile satışa çıkacak bu akıllı telefonun piyasa fiyatı ise Hindistan'da 9990 Rubi olarak belirlenen ürün Türk Lirası olarak 850 TL'ye denk geliyor. İlave vergilerle ülkemizde bu rakamın biraz üzerinde satışa çıkması öngörülüyor.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR