Geçtiğimiz aylarda Twitter hesabını kapatan Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, dün aldığı radikal karar ile Twitter hesabını tekrar açtığını duyurdu.

Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, geçtiğimiz mart ayında gelen arkadaşlık isteklerinden sıkılmış ve uzun bir açıklama gerçekleştirerek Twitter hesabını askıya almıştı. Tansu Yeğen, dün itibarıyla Twitter hesabını tekrardan geri açtı.

Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, sosyal medyayı en sık ve sürekli kullanan üst düzey teknoloji yöneticilerinden biri arasında yer alan Tansu Yeğen Twitter'de dikkati çekiyor.

Teknoloji ve bilimdeki trendleri ve güncellemeri 150 bini aşkın takipçisiyle sık sık paylaşan ve yurttaşlarla sürekli iletişimde kalan Tansu Yeğen kısa bir süre önce sunulan taleplerden bunalarak hesabını askıya alma kararı almıştı.

Twitter'da DM olarak adlandırılan Özel mesaj bölümünü  bütün insanlara açan Yeğen, kısa bir süre sonra bitmek bilmeyen maddi isteklerden, iş ricalarında ve ücretsiz ürün talebinde bulunanlardan yakınmış ve artık sağlıklı iletişim kuramadığını belirtmişti. Tansu Yeğen, takipçilerine uzun bir açıklama yaparak 24 Nisan'da Twitter hesabını kapatmıştı.