Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Play Store’a Yeni Filtre Düzenlemesi Getiriliyor

Google’ın Android uygulama mağazası Play Store için yeni bir özellik test ediliyor. Buna göre uygulama aramada daha isabetli sonuçlar gösterecek.

Play Store’a Yeni Filtre Düzenlemesi Getiriliyor

Play Store’a Yeni Filtre Düzenlemesi Getiriliyor

Play Store'da bir uygulama aratıldığında, en üstte arama teriminize bağlı olarak bazı filtreleme önerileri görüntüleniyor. Filtre desteğinin gelmesiyle bu durum değişecek ve herhangi bir uygulama aratıldığında aranılan genel filtreler gösterilecek.

Bu durumda toplamda dört filtre sistemi yer alaca ve isterseniz, aynı anda birden fazla filtre de kullanılabilecek. Bu filtreler, Editörün Seçimi, 4 puan ve üzeri, 4,5 puan ve üzeri ve Yeni filtreleri olacak.

Böylece yeni seçenekler, yüksek puanlı uygulamaları bulmayı kolaylaştırırken, diğer taraftan da geliştiricilerin kendini göstermesine de olanak tanıyacak. Google tarafından sunucu üzerinden etkin hale getirilerek kullanıma sunulan özellik, Android cihazlara önümüzdeki günlerde kademeli olarak dağıtılacak.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR


A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/web/web.haber365.com/public_html/public/themes/nova/index.php:5)

Filename: core/Common.php

Line Number: 443

Error

An Error Was Encountered

Unable to find theme layout: index