Samsung'un daha piyasaya girmeyen yeni telefonu Note 8'in önceden canlı ortamda görüntüleri ve tanıtım broşürleri sızdırılmıştı. Note 8’inşimdide fiyatı hakkında gelişmeler var. Edinilen bilgilere bakılırsa, Galaxy Note 8 Türkiye’nin en pahalı akıllı telefonu olacak gibi.

Tayvanlı bir web sitesinin sızdırdığı haberlere göre, Galaxy Note 8'in üç farklı varyasyonu olacak. Farklılıklar dahili depolama kapasitesinde çeşitlilik gösteriyor. 6GB RAM ile 64GB, 128GB ve 256GB sürümleri mevcut. Modellerin Çin fiyatları sırasıyla 6288 yuan, 7088, yuan ve 7988 yuan. ABD dolarına çevrildiğinde ise 941, 1061 ve 1196 dolara kadar çıkıyor.

GALAXY NOTE 8 NE ZAMAN PİYASAYA GİRECEK?

Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan Samsung telefonları yeni üyeleri ile tanışmaya hazırlanıyor. Galaxy Note 8'in 23 Ağustos tarihinde New York'taki Samsung Unpackedetkinliği ile birlikte piyasalara tanıtımının gerçekleştirileceği artık biliniyor. Ancak telefonu heyecanla bekleyen kullanıcılarına kötü haber geldi. Galaxy Note 8’, almak isteyen kullanıcılar neredeyse bir ay kadar beklemesi gerekecek. Analistlerin düşünceleri ise Samsung Galaxy Note 8', piyasadaki raflarda en erken 15 Eylül tarihinde yerini alacak yönünde.

ETNews sitesinin yaptığı haberlere bakılırsa, bir Güney Koreli mobil operatör sözcüsü, cihazın 15 Eylül tarihinde piyasaya çıkacağını ifade ediyor.