Finlandiyalı HMD Global’in 17 yıl aradan sonra tekrar piyasaya sürdüğü modern Nokia 3310, tüketicilerden büyük ilgi görüyor. Ön siparişlere başlayan cep telefonu İngiltere’de amiral gemilerini geride bıraktı.
Finladiyalı telefon devi Nokia'nıın, şuana kadar 127 milyon adet satmış efsanevi 3310 modelinin güncellenen sürümü, eş değer tasarım anlayışı ve özellikleri ile beraber Nokia-HMD CEO'su Arto Nummela tarafından Barcelona'da gerçekleştirilen Mobile World Congress'de (Mobil Dünya Kongresi) tanıtılmıştı.

TÜRKİYE’DE TEMMUZ AYINDA SATIŞA ÇIKIYOR

Nokia 3310’un Türkiye'de satışa çıkacağı tarih sonunda resmiyet kazandı. Yapılan açıklamaya göre yeni Nokia 3310 modeli Temmuz ayı itibarıyla ülkemizde satışa sunulacak.
Nokia'nın MWC 2017 etkinliği sırasında duyurusunu gerçekleştirdiği Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 3310 (49 euro fiyatla) ön siparişleri alınmaya başladı.

Hollanda'nın online perakende şirketi Belsimpel'in web sitesinde listelenen cihazlar, ön siparişli olarak satışa çıkarıldı. Belsimpel'in web sitesinde listelenen cihazların ne zaman kullanılabilir olacağı hakkında kesin bir bilgi yer almıyor. Ancak cihazların "kısa süre içerisinde kullanılabilir olacağı" açıklaması alıcıları tarafından dikkat çekti.

NOKIA 3310'UN FİYATI 59 EURO

Sarı, kırmızı, mavi ve gri renk seçenekleriyle satışa sunulacak Nokia 3310, 59 euro, Android işletim sistemi ile çalışan Nokia 3 139, Nokia 5 ise 189 euro fiyatlara satışa çıkarıldı.