Netflix Dışarıda Olanlara Spoiler Verecek

Coronavirüs salgının tüm dünyayı etkisi aldığı bu günlerde herkesin evde kalmasına yönelik çağrılar yapılıyor. Virüsün yayılmasını engellemek amaçlı bu çağrılara uymayanlara film ve dizi platformu Netflix, kendi kapsamında caydırıcı bir kampanya başlattı.

Netflix Dışarıda Olanlara Spoiler Verecek

Tüm dünyada binlerce kişinin ölümüne yol açan ve dört yüzbini aşkın vaka sayısıyla tedirginliği artıran Coronavirüse karşı önlemler araştırılmaya devam ediyor. Virüsün yayılmasını azaltmanın en önemli yollarından biri ise şüphesiz ki insanların birbirleriyle kurduğu teması azaltmaktan ve kalabalıklara karışmamaktan geçiyor.

Bazı kuruluş ve platformlarda evde kal çağrısında olduğu gibi çeşitli kampanyalarla bu durumu destekliyor. Bunlardan biri olan Netflix'te hazırladığı bir çalışmayla dizi tutkunlarına dışarı çıkmaları halinde spoiler verme kararı aldı.

 

Buna göre Netflix, cadde üzerlerindeki ilan panolarında yayınlamaya başladığı afişlerle en popüler dizilerin önemli sahnelerinden kareler göstermeye başladı. Ayrıca, şirket sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda "Bazı kişiler dışarı çıkmanın bir sorun olmadığını düşünerek oyunbozanlık yapıyor.

Öyleyse biz de olağanüstü bir önlem alıyoruz. En popüler Netflix dizilerinin sürprizlerini bozuyoruz. Şehirlerin kalabalık yerlerindeki sokak panolarını Netflix yayınlarından spoiler detayları ile dolduracağız." ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR