İPhone Severler Müjde! İPhone Bu Güncellemeyle Tamamen Değişiyor!

Apple'ın lansmanını yaptığı ios 11 cihazlara gönderdi.

Apple iphone ve ipadlerde kullanılmasını planlanladığı ios 11 kullanıma açtı. Fakat Apple'dan yapılan açıklamaya göre ios 11'i sürümünü bazı cihazlar kullanamayacak.

iOS 11'i NERDEN İNDİREBİLİRİM?

İOS 11 şuanda beta sürümüyle kullanıcısının karşısında. Apple'ın geliştirici programına kayıtlı kişiler, iOS 11'i indirebilecekler. Yıllık 99 dolar ücretle bu programa katılabilirsiniz.Para vermeden iOS 11'i denemek isterseniz, sonbaharda tam sürümün çıkmasını bekleyebilir, acele ediyorsanız da yayındaki beta sürümünü indirip telefonunuza kurabilirsiniz.

APPLE ARTIK GÜNCELLEME GÖNDERMEDİĞİ CİHAZLAR

Apple eski cihazlarına güncelleme göndermeyecek.Apple müşterileri bunu tepkiyle yaklaşsa da Aplle kararını değiştirmeyeceğe benziyor. İşte güncelleme alamayacak olan cihazların listesi.

Desteği kesilen iPhone modelleri şu şekildedir.

iPhone (birinci nesil)

iPhone 3G

iPhone 3GS

iPhone 4

İphone 5

İPHONE İOS 11 SÜRÜMÜNÜ ŞU CİHAZLAR KULLANABİLECEK

iPhone 7

-iPhone 7 Plus

-iPhone 6s

-iPhone 6s Plus

-iPhone 6

-iPhone 6 Plus

-iPhone SE

-iPhone 5s

Şu anda iPhone ile bir kafede veya her hangi bir yerde ücretsiz wi-fi'ya bağlanıldığında akıllı cihaz daha sonra burada internete bağlanmak için sizden onay almadan bu işlemi otomatik gerçekleştiribiliyordu.

İNTERNET HIZI DÜŞÜYORDU

Fakat İphone müşterileri her seferinde şifre girmekten kurtaran bu özelliğin bir de bedeli var: Sinyallerin çok düşük olduğu yerlerde bile wi-fi'ya bağlanarak kullanıcıların internet hızını düşürmek.

"iPhone'un en nefret edilen özelliği" olarak da anılan bu durum için Apple harekete geçti.

Yorum Yaz

Diğer Teknoloji Haberleri