İphone 8’lerin görüntüsüne gerçekleştirilen sızıntılar ile ulaşıldı. Yeni İphone modelinin Eylül ayında bile piyasalara girmeyeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İPHONE 8’İN ARKA YÜZÜ CAM

İphone 8 kasası ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Çizimler ile ortaya çıkan modele göre arka kameranın yeni hali, flaş kamera öbeği gibi görüntülere erişilebiliyor. İphone 8 telefon çizimleri eskisi gibi görünse de arka yüzeyinin camdan olduğu göze çarpıyor. Arka kasada bulunan cam yüzey kablosuz şarj özelliğini de kolaylaştırmış olacak.

iPhone 8'in görüntüleri sızdı

EKRAN KISMI BÜYÜYECEK

Yapılan çizilerde de görüldüğü üzere İphone 8’ler çift kamera kablosuz sarj gibi özellikleri göründü. Diğer yandan verilen bilgilere göre iphone 8 modellerinde ekran büyüyecek. Buna göre 4.7 olan inç’lik modeller 5 inç’e, 5,5 inçlik olan Plus modelleri ise 5,8 inç’e çıkacak.
Diğer yandan yeni telefon modeli İphone 7’den daha uzun, kalın ve geniş olması da bekleniyor.

Diğer yandan yeni model İphone'de parmak izi okumanın ekrandan yapılabileceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor. Şimdiki İphone modellerinde olan tuş üzerinden parmak izi okuma yeni model ile ekran sayesinde yapılabilecek.

iPhone 8'in iki yeni özelliği ortaya çıktı