Apple iPhone 8 adı altında yeni bir görsel elimize ulaştı. Resim, 4mm'lik boyutlarda olduğu ileri sürülen ve ince çerçeveli kenardan kenara bir ekranı gösteren ekran aksamını ifade ediyor.

Ekran aksamı ile birlikte, premium modelin içinde yer alan esnek kabloda görülüyor. iPhone 8, Apple’ın bir telefon modelinde OLED ekranını kullandığı ilk iPhone olacak ve KGI Securities’den Kuo, gövde ekran oranı en yüksek telefon olacağı bekleniyor. Apple A11 yongaseti ile kuvvet kazanan cihazın, Touch ID yerine yüz tanıma programı ile değiştirmesi düşünülüyor. Kablosuz şarj özelliği iPhone 8 kullanıcıları için teklif dahilinde bir konu olacak.

Apple, 2017’nin son zamanlarınsda iPhone 8 ile beraber Apple iPhone 7s ve Apple iPhone 7s Plus gibi modellerinin tanıtımını da gerçekleştirecek.

İPHONE 8 FİYATI

Tüm dünyanın ve Türkiye’deki İphone severlerin merakla beklediği İphone 8’in fiyatı belli oldu. Buna göre İPhone 8'in fiyatı 1000 ile 1200 dolar olması bekleniliyor. Apple’a yakın haber sitelerine göre iphone 8,bu yıl içinde çıkması planlanıyor.İphone severlerin merakla beklediği İphone 8 ve Iphone 8 Plus, 17 Eylül 2017 gibi piyasaya sürülmesi bekleniyor.