İlk gelen tepkilere cihazın göz alıcı rengi hayranları tarafından beğeni ile karşılanacak gibi gözüküyor.

CAM TASARIM

Özellikle sızıntı bilgilerde de bahsedildiği gibi cam tasarım ayrıntısı, iPhone 7S Plus'ın arka tarafına oldukça şık bir görüntü vermiş. Buna ek olarak parlak 7. seri alüminyum alaşım kasa cihazın şık tasarımı adeta tamamlamış.

Sızdırılan görselde iPhone 7S Plus'a ait bir başka göze çarpan detay ise anten çizgilerinin olmayışı. Belirtilene göre 7S Plus'ta kablosuz teknolojinin daha verimli çalışması sağlanmış.

CAM TASARIMININ SEBEBİ HIZLI ŞARJ TEKNOLOJİSİ

Ayrıca teknoloji devi Apple'ın cam tasarıma geçmesinin en önemli nedenlerinden biri olarakda hızlı şarj teknolojisine geçiş yapması olduğu iddia edildi.

İfade edilene göre hızlı şarj teknoloji cam tasarımda daha seri çalışıyor. Ayrıca cihazı cam tasarımın alüminyuma oranla daha az ısı yayacağından rahat bir kullanım sunması deneyimi sunacağı belirtiliyor.

Öte yandan İphone 8 içinde iddialar ortaya atıldı.

UÇTAN UCA EKRAN GELİYOR. ÇERÇEVE KALKIYOR

iPhone 8’de Uçtan uca ekran kullanılacak ayrıca İphone 8’de çerçeve bulunmayacak ve parmak izini ekran üzerinden gerçekleşecek.

İPHONE 8 ÇOK DAHA İDDİALI

İPHONE 8 diğer modellerine oranla daha iddialı olarak piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Apple'ın ARGE ekibi, aralıksız çalışıyor. ve İPHONE 8 için Apple kullanıcıların beklentileride çok yüksek.