Instagram'dan Ramazan'a Özel Efekt

Instagram, Ramazan ayına özel efektini kullanıcılarına sundu.

Instagram'dan Ramazan'a Özel Efekt

Sosyal paylaşım sitesi Instagram, Ramazan'a özel kamera efekti oluşturdu. Oluşturulan efekt, hikaye paylaşırken kullanabiliyor.

"INSRAGRAM, KÜRESEL BİR TOPLULUK"  

Kampanya ve kamera efektiyle ilgili Instagram MENA ve Türkiye Stratejik Ortak Yöneticisi Samer Jamal, “Instagram, içinde farklı kültürleri barındıran küresel bir topluluk ve Ramazan ayı platformda kutlanan en büyük kültürel anlardan biri. Verilerimiz, Ramazan ayının insanların iyi niyetlerini paylaşmak için Instagram’a yöneldiği ve iyilik ve yardımla ilgili kelimelerin önemli oranda arttığı bir dönem olduğunu gösteriyor." ifadelerini kullandı.

"EFEKTİMİZİ DUYURMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ" 

İlk Ramazan kamera efektlerini duyurmaktan mutluluk duyduklarını belirten Jamal, "İyilik büyük bir jest olmak zorunda değil. Hatta, küçük ve beklenmedik şeylerin birinin gününe etkisi çok büyük olabilir. Bu yüzden, Instagram’da insanların iyi niyetlerini ve kutlamalarını eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde paylaşmalarını sağlayacak MonthofGood (İyilikAyı) kampanyamızı ve ilk Ramazan kamera efektimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu Ramazan ayında Instagram topluluğu tarafından paylaşılan küçük büyük iyi niyet gösterilerinden ilham almak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Son Dakika Teknoloji Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Teknoloji Haberleri-->