Son zamanlarda yaptığı yenilikler ile adından söz ettiren Instagram, her geçen gün başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Instagram, hikaye ekleme özelliğinin ardından canlı yayın özelliğini de uygulamaya kazandırarak daha sık kullanılmaya başlanan ve dünya üzerinde en çok tercih edilen sosyal mecra haline geldi.

CANLI YAYINA ARKADAŞ EKLEME

Uygulama sıkça kullanılan özelliği 'canlı yayını' yeniliyor. Artık kullanıcılar yayınlarına bir arkadaşlarını ekleyebilecekler.

Öte yandan sosyal fotograf paylaşım sitesi Instagram güncel özellikleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Dünya üzerinde herkesin müptelası olduğu Instagram Hikayeler, 2 Ağustos'ta birinci senesini kutladı. İnstagram tarafından organize edilen partiye bütün Instagram çalışanları katıldı.

Öte yandan Instagram bugün yayınlanan güncelleme ile birlikte Instagram Hikayeler yeni özelliğine kavuştu.

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALDIĞINIZDA BİLDİRİLECEK

Artık Instagram'da hikayelerde dolaşırken, arkadaşlarınızın hikayelerine fotoğraf ve video ile cevap verebilmenize olanak sağlayan Instagram Hikayeler'e önemli yenilikler ekleyen sosyal medya devi, ayrıca bir başkası sizin hikayenizin ekran görüntüsünü aldığında, anında size bildirim göndereceği yeni güncellemeyle kullanıcılara sundu.

ANDROİD VE İOS KULLANICILARI BUGÜN İTİBARİYLE KULLANACAK

Android ve iOS kullanıcıları için, yeni güncelleme yayınlanarak bugün itibariyle kullanıma sunuldu.