Güney Koreli şirket Samsung, kullanıcıların Galaxy Note 8'den neler bekleyeceğine dair 2 kısa reklam filmini, telefonu bekleyenler için yayımladı.

Yayınlanan ilk videoda, Galaxy Note 8'in kamerasının optik zoom özelliğini ve telefon kullanıcılarının kamera kullanırken yapacakları bokeh efektinden kareler gösteriyor. Bu, Samsung Galaxy Note 8'in 2x optik zumlu veya 3x zum özelliğine sahip olduğu yönünde bilgiler sunuyor.

Bilinen bir gerçek ki, Galaxy Note serisini diğer modellerinden farklı kılan özellik S- Pen ayrımıdır. Güney Koreli şirketin beklediği oranda kullanmamanıza rağmen, Yüce S-Pen'i taklit eden bir kısa reklam filmi daha yayınladı.

Samsung Galaxy Note 8, kullanıcıların S-Pen’le oluşturdukları çizimlerini sadece bir dokunma ile paylaşmalarını kolaylaştırdı. Geliştirilecek olan S-Pen özelliklerinin 23 Ağustos'ta kullanıcılara duyurulması bekleniyor.

NOTE 8’DEN DEV YENİLİK

Samsung'un son aşamalarına geldiği telefonu SM-N9500F/DS kod isimli Galaxy Note 8’i, normal olan modelinden bir farklı ayrılıyor. Piyasalarda hemen hemen her telefonda sıklıkla görülen çift SIM kart özelliği Samsung’un piyasaya sürmeyi düşündüğü Note 8’de görülecek. Lakin bunun için microSD karta elveda demek gerekiyor.