FİFA 18 için merakla beklenen tarihi hele şükür açıklandı. Özellikle futbol oyunu hastaları için her sene olduğu gibi bu sene de heycanla beklediği FİFA 18, konsol ve bilgisayarlarda yerini alması bekleniyor. Cristiano Ronaldo'nun lansman yüzü olduğu FİFA 2018 oyununda, son teknolojik grafik motoru ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Peki, FİFA 18 ne zaman çıkacak? İşte, o tarih ve oyunla ilgili bazı detaylar haberimizde yer almaktadır.

FİFA 18 NE ZAMAN ÇIKACAK?

EA Sports tarafından güncelleştirilen FİFA 18, lansman videolarında yer bulan bilgilere göre 29 Eylül 2017'de fifaseverle buluşacak. EA Sports'un bu vakit belirlemesinde, ezeli rakibi Konami'nin PES 2018 için belirlediği tarihin belirleyici olduğu konuşuluyor. Konami, PES 2018'i 13 Eylül tarihinde piyasaya sunulacağı duyurmuştu.

OYUNUN ÖZELLİKLERİ NELER OLACAK?

FİFA 18'in, bir önceki serinin oyununa nazaran daha kaliteli görüntülere sahne olacağı bildiriliyor. Geçtiğimiz oyunda olduğu gibi Frosbite Engine tarafından üstlenilen oyun motoru, serinin bu seneki sürümünde de etkisini hissettirecek. Oyunun oynanışındaki değişiklik ise bir diğer yenilik olarak nitelendiriliyor.FİFA 18 severler merakla çıkacağı tarihi beklemektedirler.