Dubai'de sadece kadınlar için hazırlanan acil sağlık hizmeti aracı faaliyete girmesi planlanıyor. Sadece bayanların binebileceği ambulansın en kısa sürede hizmete gireceği söyleniyor. Birleşik Arap Emirliklerinin "Arabian Business" yayınının bildirdiği habere göre, pembe renge boyanmış ambulans aracı bayanlara ve çocuklara, aynı zamanda doğum bekleyen bayanlara acil sağlık hizmeti gösterecek.

DUBAİ POLİSİNİN FİLOSU KISKANDIRACAK CİNSTEN

Dubai Polisinin filosunda öyle otomobiller var ki diğer ülkelerdeki polisleri kıskandıracak cinsten. Dubai Polisi filosundaki süper otomobillerle şov yapıyor. Her Polisi imrendirecek filoya sahip Dubai'de araçlar içinde en dikkat çeken ise saatte 404 km yapan Bugatti Veyron...

DUBAİ POLİSİNİN FİLOSU EN LÜKS ARAÇLARLA DOLU

Dubai polisi, imajını yükseltmek ve halkla arasındaki bariyerleri indirmek için fiosunu 2013 yılından itibaren süper otomobillerle doldurmaya başladı.

Dubai Polis Teşkilatı'na ait bu süper otomobillerden en önemlisi Bugatti Veyron, dünyanın en hızlı polis arabası olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.İşte o araçlardan bazıları şu şekidedir.

Lamborghini Gallardo

Lamborgini Aventador 

Ferrari FF

Aston Martin

Bugatti Veyron

Mercedes Benz

BMW

Mini Cooper