Apple’ın Tüm Hizmetlerini Apple One Altında Toplanıyor

Son yıllarda hizmetlerini gittikçe genişleten Apple One, hepsini tek bir çatı altında birleştirecek Apple One servisini duyurdu.

Apple’ın Tüm Hizmetlerini Apple One Altında Toplanıyor

ABD’li teknoloji devi, Apple Arcade, Apple TV+, Apple News+ ve Apple Music gibi çok kullanılan tüm servislerini bir araya getiren Apple One’ı duyurdu.

APPLE ONE ABONELİK FİYATLARI

Apple'ın bütün abonelik hizmetleri Apple One ile tek çatı altında toplandı. Şirketin yeni hizmetinde ise "Başlangıç", "Aile" ve "Premiere" olmak üzere 3 farklı abonelik planı bulunuyor.

Apple One başlangıç paketi, aylık 14.95 dolarlık bir abonelik ücretine sahip. Bu paketi alan kullanıcılar;  Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve 50 GB iCloud depolamasına sahip olacak.

AİLE PAKETİ

Apple One aile paketinin aylık abonelik ücreti ise 19.95 dolar olarak açıklandı. Başlangıç paketindeki bütün hizmetleri kapsayan aile planı, aynı ailedeki bireylerin tek bir paket kullanmasına olanak tanıyacak. Ayrıca bu pakette kullanıcılar 50 değil 200GB iCloud depolama alanına sahip olabilecek.

ÜST PAKETİN AVANTAJLARI

Apple One Premiere planı ise en üst paket olarak karşımıza çıkıyor. Aylık 29.95 dolarlık bir abonelik ücretine sahip bu paket; başlangıç ve aile planlarının yanı sıra tam 2TB'lık iCloud depolama alanı sunuyor.

Ayrıca kullanıcılar, en üst seviye Apple One paketi ile Apple News+ ve yeni duyurulan Apple Fitness+ hizmetlerine de erişebilecek.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR