815 milyar dolarlık piyasa değeriyle kahinatın en değerli markası Apple’da kariyer yapmak pek çok mühendisin hayalidir. Şirket web sitesine hayalini gerçekleştirmek isteyenler için iş ilanı gizledi. Ve bu iş ilanına başvurmak sanıldığı kadar kolay değil.

ABD’li FBI güvenlik editörü Zach Whittaker, sitede gezinirken ilanı buldu. Ve ilana başvuran Whittaker işe alındı. Ve Apple gizli iş ilanını kaldırdı.

Öte yandan Tüm dünyanın ve Türkiye’deki İphone severlerin merakla beklediği İphone 8’in özellikleri ortaya çıktı.

UÇTAN UCA EKRAN GELİYOR. ÇERÇEVE KALKIYOR

iPhone 8’de Uçtan uca ekran kullanılacak ayrıca İphone 8’de çerçeve bulunmayacak ve parmak izini ekran üzerinden gerçekleşecek.

İPHONE 8’İN ARKA YÜZÜ CAM

İphone 8 kasası ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Çizimler ile ortaya çıkan modele göre arka kameranın yeni hali, flaş kamera öbeği gibi görüntülere erişilebiliyor. İphone 8 telefon çizimleri eskisi gibi görünse de arka yüzeyinin camdan olduğu göze çarpıyor. Arka kasada bulunan cam yüzey kablosuz şarj özelliğini de kolaylaştırmış olacak.

İPHONE 8 KABLOSUZ ŞARJ OLACAK

17 Eylül’de piyasaya sürülmesi beklenen iPhone 8'in kablosuz şarj özelliğiyle raflardaki yerini alacağı iddia edildi.

Apple’a yakın haber sitelerine göre iphone 8,bu yıl içinde çıkması planlanıyor.İphone severlerin merakla beklediği İphone 8 ve Iphone 8 Plus, 17 Eylül 2017 gibi piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İPHONE 8’İN ÖN YÜZÜ FULL EKRAN

Apple’ı yakından takip eden bir sitenin haberine göre, ekran çerçevesi olmayacağını yani sadece ekrandan oluşacak ve home tuşunun artık İphonelar da yer almayacağını iddia etti.