Apple, İphone 7’de kullandığı kablosuz kulaklığı AirPods için 3.7.2 sürümünün güncellemesini yayınladı.

AİRPODS 3.7.2 GÜNCELLEMESİ NE GETİRİYOR

Apple’in iphone 7 ve diğer üst sürümlerinde kullandığı kablosuz kulaklıklarını güncelledi. Apple, iPhone 7 ile 3.5mm kulaklık girişini kaldırdığını belirtti.sonra kablosuz kulaklığı AirPods'u çıkartğını duyurmuştu.full kablosuz yapısı ve sunduğu teknoloji ile ilgi odağı olan AirPods, piyasalarda aşırı ilgi gördü.İphone 7 ve üstü cihazlar için telefonun açılır açılmaz eşleşen kulaklıkların bugun son güncellemesi yayınlandı.

APPLE KABLOSUZ KULAKLIĞINI GÜNCELLEME GEREĞİ DUYDU

Apple’in kablosuz kulaklığı için çıkardığı AirPods 3.7.2 güncellemesi ile kulaklığın iPhone'la eşleşme sırasında yaşanan sıkıntısı ortadan kaldırıldı. Ayrıca saniyelik bağlantı kopması gibi sorunlar da bu güncelleme ile çözüldü.

APPLE AİRPODS 3.7.2 GÜNCELLEMESİ NASIL YAPILIR ?

Apple'ın İphone 7 ve üstü cihazlarınn sahipseniz ve ayrıca AirPods kulaklığına sahipseniz; Ayarlar>Genel>Hakkında>AirPods bölümüne tıklayarak kulaklığı güncelleyebilirsiniz.

AirPods'u güncellemek için önce iPhone ile bağlantı kurmalı daha sonra kulaklıkları kutusuna koymanız gerekiyor. Ayrıca AirPods kutusunun %50'nin üzerinde şarjı olması gerekiyor. Bu koşullar sağlandığında AirPods otomatik olarak güncellenecektir.