Türkiye onları reyting rekorları kıran Survivor'da nefeslerini tutarak izledi. En zorlu parkurlarda nefes kesen performanslara imza attılar. Bazen sinirlerine hakim olamayıp kavgaya tutuştular. İçlerinden sadece biri Kıbrıs'taki finale kaldı. Peki şimdi onlar ne yapıyor? İşte cevabı...

SURVİVOR 2017'NİN KADIN YARIŞMACILARI ŞİMDİ NE YAPIYOR?

SABRİYE ŞENGÜL

Kickboksçu ve boksör olan Sabriye Survivor'da sık sık Adem'le olan yakınlaşmasıyla gündeme geldi. Sabriye Survivor'da en çok elemeye çıkan ve potadan dönen isimlerden biriydi. Hatta bu yüzden kendisini 'Potanın Kraliçesi' olarak adlandırıyordu. Öte yandan Sabriye Survivor'da birinci olamadı ama eli boş da dönmedi. Yarışmadan bir araba kazandı ve yarışmadan döndükten sonra da arabasıyla olan pozunu Instagram hesabından paylaştı. Survivor'da erkeksi tavırlarıyla dikkat çeken Sabriye'nin adadan döndükten sonra Instagram'da seksi paylaşımlarda bulunması da dikkatlerden kaçmadı.

BERNA ÖZTÜRK

Tarkan'ın eski aşkı Bilge Öztürk'ün kardeşi Berna Öztürk Survivor'a gitmeden önce sevgilisiyle ilişkisini bitirdi. Berna Öztürk Survivor'dan şubat ayında elendi. Ancak şimdi bile Survivor'ın etkisinden çıkamamış olacak ki Instagram hesabından Survivor paylaşımları yapmaya devam ediyor. Yazı DJ'lik yaparak geçiren Berna Öztürk geçen günlerde Instagram hesabından hastaneden bir fotoğraf paylaştı ve altına da şu notu düştü:

Canlarım, öncelikle bütün güzel dilekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim! İleri derece boyun fıtığı teşhisiyle 2.5 haftadır dayanılmaz ağrılar içindeyken, ameliyat olmamak için sevgili doktorum ile alternatif tedavilerin peşindeyiz! İnşallah işe yarar! En kısa zamanda sağlığıma kavuşup, karşınıza yeniden bomba gibi çıkmak en büyük dileğim! Desteğinizi, dualarınızı ve sevginizi esirgemeyin, olur mu? Sizleri çok seviyorum.

PINAR SAKA

Milli atlet olan Pınar Saka yarışmada göstermiş olduğu performans ile dikkatleri üzerine çekti. Ancak tüm bu başarılarına rağmen Survivor'da başarılı olamadı ve nisan ayında elendi. Pınar Saka Survivor'dan önce de olduğu gibi sonrasında da kendisini spora verdi. Pınar Saka'nın Instagram hesabı spor yaparken çektiği fotoğraflarla dolu.

SEDA DEMİR

Seda Demir'i 2007 ve 2010 yılları arasında rol aldığı Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolüyle tanıdık. Seda Demir Survivor'da Serhat Akın ve İlhan Mansız ile sürekli kavga ediyordu. Seda'nın konseyde adı en çok yazılan yarışmacı olmasının asıl nedeni ise arkadaşları tarafından 'tavrı' olarak gösteriliyordu. Ünlüler takımından oyuncular Seda'nın sürekli denize girdiğini ve tatil havasında olduğunu iddia ediyorlardı. Seda şubat ayında elendi ve elendikten sonra 18 yaşında İlhan Mansız'a aşık olduğunu itiraf etti. Seda Demir'in şimdi ne yaptığına gelirsek 'sadece tatil yapıyor' diyebiliriz. Çünkü Instagram hesabı tatil fotoğraflarıyla ve denizden çıkıp ıslak saçlarıyla verdiği pozlarıyla dolu. Seda Demir'in bu hali Survivor arkadaşlarının 'Seda hep tatil modunda' iddialarını doğruluyor gibi.