GALATASARAY'DA HEDEF MİLİK

Sarı Kırmızılı takım transfer görüşmeleri için şimdiden atağa geçti. Sarı Kırmızlı takımın sportif direktörü Cenk Ergün rotayı Napoli takımına çevirdi.
İtalya’nın köklü kulüplerinde olan Napoli Higuan’in yerine Ajax takımından Arkadiusz Milik’i almıştı. Sarı Kırmızılı takımda bu oyuncuyu transfer etmek için girişimlere başladı.

17 MAÇTA 5 GOL ATTI

Cenk Ergün başarılı forvet oyuncusu için Napoli kulübü ile irtibata geçti. Arkadiusz Milik bu sezon çıkmış olduğu 17 lig maçında 5 gol atma başarısını göstermişti. Sarı Kırmızılıların oyuncuyu kiralık olarak takıma katacağı gelen söylentiler arasında yer alıyor. 

Diğer yandan Polonyalı oyuncu için son kararı Napoli’nin teknik direktörü Maurizio Sarri verecek. Eğer Maurizio Sarri’den onay çıkarsa Sarı Kırmızlı takım bu oyuncuyu kiralık olarak renklerine katacak.

BONY’DEN MÜJDELİ HABER

Sarı Kırmızılı takım uzun zamandır peşinde olduğu Manchester City’nin oyuncusu Bony’den müjdeli haber geldi. Cenk Ergün Bony’in menajeri ile buluşmuş ve olumlu bir yanıt almıştı. Bu transferin sezon sonu gerçekleşmesi için son söz Manchester City takımından beklenecek.