SİNAN GÜMÜŞ’E PORTEKİZDEN TALİP VAR

Sarı Kırmızılı takımda oynayan genç yıldız Sinan Gümüş’ün Portekiz takımı Benfica ile anlaştığı söylendi. Portekiz ekibinin Sarı Kırmızılı takıma görüştüğü, anlaşma durumunda ise transferin her an bitirileceği konuşuldu.
Portekiz basını uzun bir süredir Sinan Gümüş’ün Lizbon ekibine transfer olacağını iddia etmişti. Benfica hakkında çıkan transfer haberleri ile ilgili kulüpten yalanlama geldiği ancak Sinan Gümüş’ün bu konu hakkında hiçbir yorum çekmemesi dikkat çekti.

BENFİCA İNDİRİM BEKLİYOR

Benfıca’nın amacının Sarı Kırmızlı kulüpten indirim almak olduğu belirtildi. Galatasaray’ın talep ettiği 3.5 milyon euroluk teklifi Portekiz ekibinin çok bulduğu söylendi. Sinan Gümüş için yüksek bir bedel ödemek istemeyen Benfica, fiyatın düşürülmesi ile bu transferi yapabileceği söylendi.

SCOUT EKİBİ KEŞFETTİ

Sarı Kırmızılı takımda oynayan Sinan Gümüş’ü Benfica’nın scout ekibinin keşfettiği belirlendi. Kırmızı Beyazlı takımın scout ekibi Sinan Gümüş hakkında yönetime olumlu rapor ilettiği belirtildi. Ancak 23 yaşında olan Sinan Gümüş’ün Benfica ilk 11’ine girmesinin zor olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor.