Siyah Beyazlı takım önümüzdeki sezon kadroda yapacağı transferler için çalışmalara başladı. Beşiktaş 3 oyuncusu ile sözleşme uzatma kararı aldı. Siyah Beyazlılar ilk olarak genç futbolcu Oğuzhan ile görüşerek anlaşma uzatma kararına vardı.Sakatlığı ile son dönemlerde sıkıntı yaratan Luiz Rhodolfa ile sözleşme uzatılmayacak. Oyuncunun sezon sonu ülkesine dönmesi bekleniyor.

OĞUZHAN ÖZYAKUP İLE SÖZLEŞME UZATILDI

Siyah Beyazlı takımı başkanı Fikret Orman görüşmelerin başladığını açıkladığı Oğuzhan ile sonunda mutlu sona ulaştı. Beşiktaş ile 1 yıl daha sözleşmesi olan Oğuzha Özyakup’un sözleşmesi 4 yıl daha uzatıldı.

Bu sene 1.4 milyon Euro alan genç oyuncu yeni sözleşme ile bu miktarı 2.1 milyon Euro’ya çıkaracak.

NECİP VE MARCELO HAKKINDA KARAR VERİLDİ

Beşiktaş yönetimi Oğuzhan’ın ardından Marcelo ile de sözleşme uzatma kararı aldı. Necip Uysal ile de görüşen Siyah Beyazlı yönetim bu oyuncunun da takımda kalması ve sözleşmesinin uzatılması için karara vardı.

RHODOLFO GİDİYOR

Bu dönem şansız bir şekilde sakatlanan Luiz Rhodolfo ile sözleşme uzatılmayacak. SüperLig bitiminde tecrübeli oyuncu ülkesi Brezilya’ya dönecek. Diüer yandan Rhodolfo’nun Flamengo ile anlaşmak üzere olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor.