Rusya’da yer alan bazı gazete ve internet siteleri, CSKA Moskova ile sözleşmesi biten Zoran Tosic'in Galatasaray kulübü ile görüştüğü ve anlaşmanın yakın zamandan duyurulacağı söylendi.

HER İKİ KANATTA GÖREV YAPIYOR

Orta sahanın her iki kanadında görev alabilen 30 yaşındaki Tosic'in 3-4-3'e çok uygun bir futbolcu olması özellikle dikkatleri çeken bir diğer unsur.

TOSIC’İN İSMİ TRABZON İLE ANILMIŞTI

Geçen sene CSKA forması ile Rus Ligi'nde 24 karşılaşmaya çıkan Tosic 1 gol ve 3 asistlik bir performans gösterdi. Başarılı futbolcunun adı uzun zamandır Trabzonspor ile birlikte de anılmaktaydı.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Galatasaray sezon sonu takımdan Podolski ve Bruma gibi yıldız isimlerini gönderdi. Aslan bu oyuncuların yerini Gomis ve Belhanda transferi ile doldurmaya çalışacak. 

Sarı Kırmızılı takım ile isimleri sık sık anılan Gomis ve Belhanda'nın bu hafta için İstanbul'a gelerek Galatasaray'a imza atması bekleniyor. 

TUDOR'DA İSTİYOR

Sarı Kırmızılı takımın teknik direktörü Igor Tudor'un Gomis ve Belhanda transferlerini çok istediği gelen bilgiler arasında yer alıyor.