Yılmaz Vural'a Talip Olan Takım Belli Oldu

Katar ekibi Qatar SC, Yılmaz Vural'ı teknik direktörü yapmak istiyor.

Yılmaz Vural'a Talip Olan Takım Belli Oldu

İzmir ekibi Göztepespor’u Süper Lig’e çıkaran Yılmaz Vural sezon sonu takımdan ayrıldı. Türkiye’de tam 26 takım çalıştıran başarılı teknik adam yurt dışına gitme kararı verdi.

KATAR EKİBİ YILMAZ VURAL’I İSTİYOR

Bu sene Katar yıldızlar Ligi’nde mücadele edecek olan Qatar SC takımı tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural’ı takımın başına getirmek istiyor. Bu sene Katar yıldızlar Ligi’nde mücadele edecek takım teknik adam arayışlarını son hızda sürdürüyor. Qatar SC’nin teknik direktörlük için ilk adayının Yılmaz Vural olduğunu öğrenildi.

Katar takımının Yılmaz Vural’ı tercih etme nedeni son zamanda Göztepe ile kazanmış olduğu başarı ve sempatik kişiliği. Yılmaz Vural’ın bu transfer teklifine ne cevap vereceği merakla bekleniyor.

Türkiye’den Bülent Uygun’un Umm Salal’a gitmesinden sonra Türk teknik adamlara yönelen Qatar SC kulübü Yılmaz Vural’ı takımın başına getirmek için çalışmalara başladı. 

Diğer yandan Göztepespor’un yeni teknik direktörü belli oldu. Bu sezon Süper Lig’de şampiyon olan Siyah Beyazlı takımın hocası Şenol Güneş’in yardımcısı olan Tamer Tuna ile İzmir ekibi anlaştı.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri