Yılmaz Vural: Tanju ile Dostluğumuz Bakidir

Sosyal medyada Tanju Çolak'ı kast ederek sinkaflı cümleler kurduğu iddia edilen tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural, konunun Tanju Çolak'la ilgili olmadığını belirtti. Vural, "Tanju'yla dostluğumuz bakidir" dedi

Yılmaz Vural: Tanju ile Dostluğumuz Bakidir

Sosyal medyaya düşen görüntülerde Tanju Çolak hakkında açıklamalarda bulunduğu iddia edilen Yılmaz Vural, konuya yaptığı açıklama ile netlikgetirdi.

"YANLIŞ, DÜZMECE VE KURMACA"  

Videodaki görüntülerin bilerek ve istenerek çarpıtıldığını ifade eden Vural, "Tanju Çolak'la konuyu konuştuğunu belirten Vural, "Nasıl ve ne şekilde çekildiğini bilmediğim görüntülerde Tanju Çolak’ı kastederek küfür ve hakaret ettiğim, iftira attığım iddia edilmiş ise de bu haberler veriliş şekli ile yanlış, düzmece ve kurmacadır. " dedi.

"TANJU ÇOK İLE DOSTLUĞUMUZ BAKİ"  

Tanju Çolak ile dostluklarının baki olduğunu ifade eden Yılmaz Vural, "Tanju Çolak ile şahsımı karşı karşıya getirmeye uğraşanlar başaramayacaklardır. Yine de yanlış anlamalara yol açan bu haberden dolayı olayın akabinde telefon ile irtibatlı kendisinden özür diledim. Dostluğum bakidir" ifadelerini kullandı.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri