Önümüzdeki sezon UEFA ile yapılan mali anlaşma sebebiyle kısıtlı imkanlara rağmen güçlü bir kadro kurmanın hesaplarını yapan Fenerbahçe'de çok önemli bir gelişme yaşandı.

Milli futbolcu Emre Mor'u kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe, bu futbolcunun menajerini İstanbul'a davet etti ve bu davet kabul edildi.

Emre Mor'un menajeriyle bu hafta içinde İstanbul'da görüşme yapacak olan sarı lacivertli yönetim, yıldız futbolcuyu kiralamak istediklerini menajerine resmen iletecekler.

EMRE MOR DA FENERBAHÇE'YE SICAK BAKIYOR

Emre Mor'un daha fazla süre bulup kalitesini daha fazla göstermek için Fenerbahçe'de 1 yıl kiralık oynayaca sıcak baktığı da gelen haberler arasında.

A Milli Takım'da direkt oynamasına rağmen Emre Mor, bu sezon başında transfer olduğu Borussia Dortmund kulübünde 8 lig maçında forma giyerken, bu maçlarda 1 gol ve 2 asistlik bir performans ortaya koydu.

AİLESİ DE FENERBAHÇE İÇİN ONAY VERDİ

Emre'nin aile büyüklerine danıştığı ve sürekli forma şansı bulacağı Fenerbahçe'ye gitmesinin onaylandığı da bildirildi. Top hakimiyeti, çabukluğu ve süratiyle kontrolü zor bir oyuncu olan Emre Mor, Kadıköy'ü ayağa kaldıracak yeteneklere sahip.

Kaynak:Sabah