Antalyaspor, Sosa'yı transfer edebilmek adına büyük bir çaba sarf ediyor ancak yaşanan son gelişmeler morallerini bozacak cinsten.

Jose Sosa'nın menajerliğini yapan Favio Bilardo, oyuncusunun Antalyaspor'a gitmeyeceğini söyleyerek, ara transfer döneminde Fenerbahçe'yi reddettiklerini açıkladı.


Sezon başında Beşiktaş'tan Milan'a giden Sosa'nın ismi uzun zaman Fenerbahçe'yle anılırken son günlerde Antalyaspor bu konuda ön plana çıkanekip oldu. Akdeniz ekibinin Arjantinli futbolcuya senelik 2.5 milyon euro önerdiği bilgisi de gündeme bomba gibi düştü.

ANTALYA'YI KÜÇÜMSEDİ

Bilardo,verdiği demeçte bu haberlerin gerçeklik payının olmadığını söylerken "Şunu ifade ederek başlamak istiyorum: Jose, Antalyaspor'a kesinlikle transfer olmayacak. Ocak ayında, Milan'da düzenli forma giyemiyorken , Fenerbahçe gibi Türkiye'nin en önemli kulüplerinden birisi bizi istedi ancak Sosa 'hayır' dedi. Sezonun ikinci yarısında Milan'da forma şansı bulmaya başladı. Şimdi niye Türkiye'nin Anadolu takımlarından birine imza atsın ki?" ifadelerini kullandı.

Sosa'nın menajeri, Antalyaspor'dan hiçir yöneticinin kendisiyle irtibata geçip geçmediği şeklindeki soruya ise "Şöyle bir örnekle cevap vereyim: Beni beş tane paylaço aradı ama sirkin müdürü aramadı. Her halükarda, herhangi bir görüşmeye başlamadan kapıyı suratlarına kapatabilirim. Sosa, Milan'dan ayrılmak istemiyor." cevabını verdi.

"BEŞİKTAŞ'LA UZUN BİR MÜCADELE VERİNCE..."

Bilardo sözlerini "Sosa geçtiğimiz sezon Beşiktaş'la büyük bir mücadele vererek Milan'a gitti. Bu sebeple yaz kampına gitmedi. Bu sene takıma çok daha yararlı olacak." diyerek bitirdi.