Süper Lig ekibi Fenerbahçe' nin teknik patronu olan  Aykut Hoca' nın geçen günmlerde yönetim ile yaptığı toplantıda önemli ifadeler kullandığı bildirildi.

GERÇEK FENERBAHÇE'Yİ GÖSTERECEĞİM

Aykut Kocaman' ın yapmış olduğu bu toplantıda, "Bu sezon için iyi transferler geldi. Her birinin performansından gayet memnunum. Son derece yüksek tempo ile çalışıyorlar. Sezonda ilk 4 hafta çok önemlidir moral motivasyon ve puantaj sistemi açısından. Adaptasyon dönemini geçtikten sonra bizi kimse tutamaz. Gerçek Fenerbahçe'yi herkes o zaman görecektir." şeklinde iddialı açıklamalarda bulundu.

YENİ TRANSFERLER YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Diğer yandan Süper Lig temsilcisinin yaptığı transferler camiada şimdiden heyecan yarattı. Uzun bir süredir 10 numara pozşisyonunda sıkıntı yaşayan Fenerbahçe ofansif orta saha oyuncusu ve nokta forvet transferi ile Giuliano ve bitirici yeteneğe sahip olan İspanyo forvet Soldado' nun kadroya katılmasından sonra Aykut Hoca' nın yüzü gülmeye başladı. Bu iki önemli transfer tecrübeli teknik direktörün hücum hattını güçlendirdi.

UZUN YILLAR ÇALIŞACAĞIZ

Fenerbahçe yönetimi, Aykut Hoca'nın yapmış olduğu açıklamalardan sonra "Camia olarak çok güveniyoruz hocam... Başarılı olacağınıza da kalben inanmaktayız. Önemli takviyiler ile lige giriyoruz. Taraftar şampiyonluk istiyor." şeklinde açıklama yaparak duydukları güveni dile getirdi.